PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Firma 7 D'ARMOR Sp. z o.o. działa w Polsce od roku 2002, bazując na wieloletnim doświadczeniu i osiągnięciach francuskiej struktury 7 D'ARMOR, sprawdzonej od ponad kilkudziesięciu lat w zakresie produktów i rozwiązań chemii technicznej. Spółka jest również jednostką powiązaną z Grupą SOCOMORE, znaną ze specjalistycznej chemii dla rynku lotniczego.

 

Oferta 7 D'ARMOR skierowana jest do specjalistów z różnych branż – głównie przemysłowych - poszukujących produktów mogących sprostać pojawiąjącycm się problemom, chcącym zwiększyć bezpieczeństwo, jakość pracy i efektywność.

 

W palecie nowoczesnych produktów znaleźć można m.in. środki do konserwacji oraz obróbki powierzchni, smary i preparaty smarujące, środki czyszczące, pochłaniające, detergenty, rozpuszczalniki, przemysłowe środki odtłuszczające i odsmalające, środki antykorozyjne, preparaty kwasowe do usuwania osadów, preparaty do usuwania farb, czyściwa, a także środki dla działów bhp, do higieny rąk,

neutralizujace zapachy, perfumujące otoczenie oraz wiele innych preparatów o zastosowaniach specjalnie dedykowanych dla zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

 

Specjalizujemy się w obsłudze branży Spawalnictwa, Badań Nieniszczących NDT, Myjek i Absorbentów ekologicznych, Wytwórni i przewoźników betonu, Energetyce, branży Utrzymania ruchu. Według takiego podziału zorganizowana została nasza nowa strona internetowa, której celem jest ułatwienie Państwu wyszukiwania i doboru konkretnych rozwiązań, a także poklasyfikowanie produktów oraz ich zaprezentowanie w sposób różniący się od wcześniejszego, który był bardziej zbliżony w swej strukturze do klasycznego sklepu internetowego.

 

Nowy serwis w bardziej przyjazny sposób przekaże informacje i da możliwość łatwiejszego kontaktu z naszym biurem i naszymi doradcami.